Latawce Airush

Strona o latawcach kitesurfingowych na przykładzie latawców Airush.

Kitesurfing to coraz popularniejszy sport

Wszystkie sporty ekstremalne, są coraz bardziej popularne, ponieważ dostarczają niesamowitych emocji, wszystkim osobom, które tylko sobie tego życzą. Od adrenaliny, jest uzależniona coraz większa liczba ludzi, więc nasze potrzeby są coraz większe. W zimę mamy całą masę sportów, które pozwalają nam się rozgrzewać na różnego rodzaju stokach, górkach i w tym podobnych miejscach. Natomiast w okresie letnim, gdy nasze organizmy są przegrzane, zazwyczaj mieliśmy niewielki wybór. Obecnie możemy skorzystać z takiej opcji jak kitesurfing. O coraz większej popularności, mogą świadczyć rozbudowane i profesjonalne miejsca jak szkółki, czy chociażby kitesurfing sklep, który oferuje nam latawce kitesrufingowe zarówno dla początkujących i profesjonalistów, zajmujących się zawodowo tym sportem. Jednymi z ciekawszych latawców w ofercie sklepu są latawce Airush, coraz bardziej popularne wspierane przez znanego producenta.

Allroundowy latawiec Airush Union

latawiec-airush-union
kite-airush-union

Alroundowy Union od Airusha ma niezwykłe zacięcie freestylowe, o czym świadczą ostro zakończone tipy. Obecność bloczków sprawia, że na latawcu pływa się przyjemnie, łatwo startuje i nie szarpie przy szkwalistym wietrze. Latawiec Airush Union jest często wybierany przez użytkowników Airusha Lihium, jako bardziej progresywny model latawca.

Dzięki temu, że latawce kitesurfingowe są już tak dostępne nie musimy się ograniczać do klasycznych sportów, które przez dziesiątki lat były uprawiane na kortach, czy boiskach. Wystarczy wskoczyć do wody, założyć deskę na nogi, ochraniacze na bardziej urazowe miejsca ciała i głowę, wziąć latawiec w ręce i możemy uczyć się pływać w wodzie, która będzie chłodzić nasze ciało. Jeśli chcemy samodzielnie uczyć się pływać, musimy robić to w bardzo rozsądnych warunkach, tak by nic nie stało się nam i osobom, które znajdują się w naszej okolicy. Dodatkowo warto zabezpieczyć sprzęt, chyba nikt nie chce żeby jego latawiec po prostu odleciał po kilku godzinach nauki, ponieważ będzie to nas sporo kosztować, a każdy sklep kitesurfing, będzie w stanie nam polecić jakieś ciekawe rozwiązanie.

Latawiec Airush Lithium – bestseller marki

kite-airush-lithium
airush-lithium

 

Najlepiej sprzedającym się latawcem z palety Airusha jest Lithium. To koń pociągowy marki, dobry latawiec w przyzwoitej cenie. Latawiec Airush Lithium jest dostępny w dobych sklepach kitesurfingowych.

Kupujemy kite w sklepie kitesurfingowym – latawce Airush

Jeśli nie wiemy, jakie są jeszcze nam potrzebne elementy, by uprawiać ten wspaniały sport, wystarczy poprosić pracownika sklepu kitesurfingowego, by doradził nam odpowiednio, na pewno bardzo chętnie to zrobi, ponieważ będzie mógł liczyć, że zadowolony klient, zawsze wpadnie po poradę do nas i będzie nas traktować jako profesjonalistów, doskonale znających się na swojej pracy. Znajomość sprzętu sprawia, że taki doradca ma przetestowane wszystkie latawce airush z szerokiej palety latawców kitesurfingowych. Jeśli natomiast jesteśmy pracownikami takiego sklepu, warto na bieżąco śledzić to co pojawia się nie tylko w naszej ofercie, dzięki temu, będziemy w stanie doradzić wszystko klientowi.

Latawiec Airush DNA

Latawcem budżetowym, często wykorzystywanym w szkółkach jest latawiec kitesurfingowy Airush DNA. Kite charakteryzuje się prostotą i łatwym restartem z wody. Airush DNA to dobry, tani wybór na początek przygody kitesurfingowej.

kite-airush-dna
latawiec-airush-dna