Latawce Ozone

Więcej informacji o cenach i modelach latawców marki Ozone znajdziesz w kitesurfing sklep, w zakładce z latawcami na stronie latawce Ozone.

O latawcach….

Kurs kitesurfingu i co dalej?

Jeżeli jesteśmy osobami bardzo aktywnymi i lubimy sporty ekstremalne to warto wziąć pod uwagę taką dyscyplinę jak kitesurfing. Jest to jeden z bardziej popularniejszych sportów w ostatnim czasie i z roku na rok coraz więcej ma zwolenników, którzy wracają co sezon, aby potrenować. Pierwszym krokiem w tym sporcie jednak powinien być kurs, gdzie na pewno nauczymy się wszystkich podstaw i nie ominie nas nic z pierwszych kroków w kitesurfingu. Jest wiele szkół oferujących takie nauki i nie tylko różnią się ceną, ale i tym co nam podczas takiego kursu oferują. Jednym z przykładów są szkoły gdzie w cenę kursu wliczony jest już sprzęt i nie musimy dopłacać za wypożyczanie go, co często jest jednak bardzo kosztowne. Często też takie szkoły biorą na siebie odpowiedzialność za zniszczenie sprzętu podczas nauki. W skład ofert wchodzi na przykład latawce do kitesurfingu ozone jak i deska, te akcesoria są podstawowe, aby móc zacząć stawiać pierwsze kroki w tym sporcie.

Ozone Reo czy Ozone Catalyst?

latawce-ozone
Latawiec Ozone Catalyst

 

Po odbyciu takiego kursu i dowiedzenia się wszystkiego z teoretycznego punktu widzenia jak i opanowaniu wszystkich podstaw w praktyce mamy kilka możliwości. Możemy dokupić godziny w takiej szkole, gdzie wykupiliśmy wcześniej już kurs i na pewno ze względu na to będziemy mieli atrakcyjne ceny kolejnych kursów, lub nawet lekcji indywidualnych. Do tego oczywiście będziemy mieli wypożyczony w cenie cały sprzęt. Jednak gdy czujemy się już na sile, aby trenować samemu bez czujnego oka instruktora, warto rozejrzeć się za własnym sprzętem. Można też wypożyczać go, ale jeżeli chcemy wracać do niego co sezon, jest to mniej opłacalne niż zakup własnego. Latawce do kitesurfingu i deski możemy znaleźć w odpowiednim sklepie z tym wyposażeniem.

Do najbardziej popularnych Ozonów należą Ozone Reo na falę, freestyle’owy i freeride’owy Ozone Catalyst.

Latawiec kite i deska nie jest to mały wydatek, jednak jeśli jesteśmy pewni, że sport będzie w naszym życiu gościł co sezon, jest to bardziej opłacalne niż wypożyczanie go. W sklepie z takimi sprzętami osoba sprzedająca jest bardzo wykwalifikowana i pomoże nam w odpowiednim doborze, więc warto się zdać na niego.

Ozone Edge

Jeżeli jesteśmy bardziej zawaawansowani w kitesurfingu i chcemy wykonywać wysokie, długie skoki, z pomocą przychodzi latawiec Ozone Edge. Jednym z najbardziej znanych latawców Ozone jest także słynny Ozone Edge.