Poncho mystic, poncho kitesurfing, poncho windsurfing

23. kwietnia 2017 Poncho kitesurfing 0
Poncho mystic, poncho kitesurfing, poncho windsurfing

Kitesurfing i szkolenia. Nikogo chyba nie zdziwi, że rozpoczęcie nauki pływania na desce kitesurfingowej, może okazać się bardzo dla nas niebezpiecznie, jeśli zlekceważymy ten temat i potraktujemy go bardzo pobłażliwie, może się to nawet skończyć dla nas uszczerbkiem na zdrowiu, lub zagrożeniem dla życia, a tego chyba nie chcemy, w końcu to ma być dla nas doskonałą zabawa. Więc jeśli nigdy nie mieliśmy jeszcze do czynienia z deską i latawcem, warto jest w pierwszej kolejności spróbować swoich sił wraz z instruktorem. Prawdopodobnie jeśli udamy się do takiego miejsca jak kitesurfing sklep i w tracie rozmowy z obsługą powiemy, że nigdy nie pływaliśmy, poda on nam numer do znajomego instruktora, który bardzo chętnie zajmie się naszą nauką. Nie możemy zapominać o cieple ciała, które trzeba zachować. Z pomoca przychodzą rozmaite poncha kitesurifngowe i windsurfingowe. Chyba najbardziej znanym ponchem kite i wind jest Poncho Mystic o unikatowych wzorach, dzięki czemu surferzy rzucają się w oczy.

Najlepsze docieplenie na dworze czyli poncho mystic

Ale gdzie można takie poncha znaleźć? Przede wszystkim w poszukiwaniu poncho Mystic warto udać się do dużych miejscowości nadmorskich, im większa miejscowość, tym więcej turystów, a co za tym idzie, coraz większa liczba pojawiających się chętnych do pływania i tym sposobem rośnie na rynku konkurencja. Dlatego też w takim miejscu, powinniśmy znaleźć profesjonalny sklep kitesurfing, który w razie czego, będzie w swoim asortymencie posiadał specjalistyczny sprzęt, który może nam się przydać w trakcie pierwszych treningów. Załóżmy sytuacje, że po kilku lekcjach pływania, będziemy już w tej dziedzinie bardzo dobrzy i będziemy sobie nawet radzić w nie planowanych sytuacjach, gdy wiatr będzie nas ciągnął nie tak jak planowaliśmy. Wtedy pewnie będziemy chcieli chociaż rozpocząć kompletowanie swojego sprzętu, w tym docieplaczy Poncho Mystic. Tak dociepleni i zaopatrzeni w poncha windsurfingowe / kitesurfingowe możemy śmiało ruszać na miejscówkę.

Poncho Mystic Black

Producent Mystic Kiteboarding wypuścił dla windsurfingu i kitesurfingu, a także wakeboardu i surfingu Poncha Mystic w różnych kolorach i grafikach. Wśród najpopulraniejszych występuje klasyczne Poncho Mystic Black, lub w odmianie bardziej luksusowej Poncho Mystic Deluxe Black.

poncho-mystic
poncho-mystic-black

Poncho Mystic 2017: Poncho Mystic Watermelon, Poncho Mystic Banana, Poncho Mystic Pineapple

W kolekcji Mystic 2017 znajdujemy nowatorskie poncha docieplacze takie jak Poncho Mystic Watermelon, Poncho Mystic Pineapple czy Poncho Mystic Banana.

W takiej sytuacji należy odwiedzić kite sklep i wybrać te elementy jak Poncho kite / wind, na które nas stać, lub których potrzebujemy. Sprzęt kitesurfingowy jest bardzo drogi, więc nie musimy się przejmować jeśli nie będziemy mieć pieniędzy na cały zestaw jednocześnie. Spokojnie możemy sprzęt kupować po trochu dosłownie przez cały rok do następnego sezonu. Poncha Mystica stanowią zresztą marginalną część wydatków kitesurfera i windsurfera. Dzięki temu nasz budżet będzie o wiele spokojniejszy, a my na następne wakacje będziemy mieć pełen sprzęt do pływania, bez konieczności wynajmowania go w wypożyczalniach i kursów prowadzonych z instruktorem.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *